DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W tym roku uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka mali Borowiacy obchodzili nieco później niż zwykle, bo 13 i 14 lutego. Stało się tak dlatego, że prawdziwy dzień Babci i Dziadka przypadał, gdy dzieci korzystały z uroków ferii. Jednak po powrocie z wypoczynku przedszkolaki wzięły się solidnie do pracy i przygotowały miłosny program artystyczny.

Uczciliśmy tym sposobem kochane babcie i kochanych dziadków, ale i świętowaliśmy dzień zakochanych. Dzieci przedstawiły historię miłości babci i dziadka dzięki zabawnym wierszykom, tańcom i piosenkom. Zaproszeni goście mogli dzięki temu przenieść się we wspomnieniach do lat swojej młodości i cudownych chwil zakochania, ale nie zabrakło również wyznań i ogromu miłości od wnuków. Były uściski i całusy od tych najmniejszych i najukochańszych podczas wręczania pamiątkowych laurek. 13 lutego Motylki, Mróweczki i Wisienki, a 14 lutego Orzeszki, Kózki i Sówki odkrywały różne rodzaje miłości – pięknych chwil w tych dniach nie brakowało.

GALERIA ZDJĘĆ – GRUP: WISIENKI, MRÓWECZKI I MOTYLKI

GALERIA ZDJĘĆ GRUP: SÓWKI, ORZESZKI I KÓZKI