KONKURS PLASTYCZNY – „Mój ulubiony bohater bajki”

Dnia 2 czerwca 2017r., odbyło się rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego: „Mój  ulubiony bohater bajki”. Celem konkursu było miedzy innymi: kształtowanie indywidualnych zainteresowań książką – bajką, kształtowanie wyobraźni i inwencji twórczej dzieci oraz doskonalenie sprawności manualnej.

Konkurs był skierowany do dzieci z naszego przedszkola  ze wszystkich grup przedszkolnych, w czterech kategoriach wiekowych – czyli dzieci 3,4,5,6-letnich. :-)

Po wyłonieniu najciekawszych prac z każdej grupy wiekowej na ręce organizatora oddano  31prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Wszystkie prace były piękne i wzbudzały zachwyt. Wyłonienie zwycięzców było trudne. Podczas oceny jury  uwagę zwracało na: wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych, pomysłowość w ujęciu tematu, estetykę, ilość włożonej pracy, zgodność z tematem.

Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

• Pani Ilona Kiełpińska  – dyrektor naszego przedszkola

• Pani Joanna Rak – emerytowana nauczycielka Szkoły Podstawowej w  Linówku

• Pani Danuta Wiśniewska – animator kultury z Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach

Wyłonili następujących laureatów konkursu z poszczególnych kategoriach wiekowych:

Dzieci 3-letnie:

I miejsce – Fabian Różek

II miejsce – Agata Żuchowska

III miejsce – Marcin Gwizdała i Kacper Kloskowski

Dzieci 4-letnie:

I miejsce –Julia Muzioł

II miejsce – Klaudia Knut