WYCIECZKA GĄSEK I KÓZEK DO POLEDNA

Dnia 12.06  „Gąski” i „Kózki” wyruszyły wspólnie na wycieczkę. Dla „Kózek” była to pierwsza przedszkolna wycieczka. W Polednie, a dokładnie w zespole pałacowym zwiedziliśmy wystawę przyrodniczą „Odkryj świat dzikiej przyrody”. Wystawa ta dała nam możliwość zobaczenia ponad 130 gatunków zwierząt z czterech kontynentów, z otaczającym je światem roślin oraz fascynującymi krajobrazami  na powierzchni ok. 1000 m2. Niestety podczas zwiedzania wystawy nie można było robić zdjęć.

Obie grupy uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, podczas których dowiedziały się o sposobie opowiadania historii przez Indian za pomocą obrazków. Dzieci wykonały z papieru pióropusz, który ozdabiały własnymi lub poznanymi podczas zajęć symbolami, opowiedziały przez siebie stworzoną historię. Po zwiedzaniu i zajęciach zjedliśmy obiad, a potem był czas na zabawę na placu zabaw. Na zakończenie wycieczki podziękowaliśmy pani Kasi i panu Arkowi Glaza za bezpieczne, wspólne podróżowanie – nie tylko na dzisiejszej wycieczce, ale podczas całego pobytu obu grup w Rosochatce.

Galeria zdjęć grupy „Kózek”

Galeria zdjęć grupy „Gąsek”